برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

یکی از نژاد های بی نظیر و پرطرفدار جهان ؛ نژاد ژرمن شفرد هستش. در مورد این نژاد باهوش با مقاله اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd همراه باشید.

 

خلاصه ای از اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherdاطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

 

 

برای دیدن آخرین آگهی های مرتبط با سگ ژرمن اینجا کلیک کنید

 

 

اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد :

ژرمن شپرد از سال 1914 در آلمان ثبت شد. سگ ژرمن شپرد در تمام ایام به دلیل رفتار و ساختار بدنی متمایزش در بین سایر نژادها مورد انتخاب قرار گرفته است. حتی ویژگی های دفاعی و تربیت های اختصاصی آن نیز به معرض قضاوت گذارده می شود. مهمترین ویژگی در این نژاد رفتارهای اشرافی، شهامت و توانایی آموختن رفتارها و فعالیتهای اختصاصی است. اولین ویژگی یک ژرمن شپرد خوب؛ قدرت، چالاکی، عضلات مناسب و هوشیاری است. رنگ در سگهای ژرمن شپرد متفاوت است و تقریباً اکثر رنگها قابل قبول هستند. با این وجود رنگهای خیلی کم رنگ و یا سفید یک دست قابل قبول نمی باشد.

خلاصه ای از اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

 

 

 

برای دیدن آخرین آگهی های مرتبط با سگ اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

خلق و خو سگ نژاد ژرمن :

اغلب بعنوان سگ کار از آن استفده می شود. ژرمن شپرد سگی باهوش، نترس، مشتاق، شجاع، شاداب و بیقرار برای آموختن است. به شجاعت و وفاداری شهرت دارد. سگی است جدی و به نظرمی رسد مقداری از هوش خود را از انسان به ارث برده است. استعداد بسیار خوبی در آموختن دارد. آنها خیلی دوست دارند که همیشه نزدیک اعضای خانواده باشند و بلعکس از غریبه ها دوری می جویند. ژرمن شپرد سگ اجتماع دوستی است و نباید او را برای مدت طولانی تنها گذاشت. تنها زمانی واق می کند که لازم باشد. شمه قوی در محافظت ونگهبانی دارد و بهتر است که از سنین پایین به آن آموزشهای اختصاصی داده شود. با حیوانات دیگر کنار می آید و با کودکان بسیار مهربان است. به راحتی می توان آن را برای اهداف گوناگون اعم از سگ گله، سگ نگهبان، سگ پلیس، راهنمای نابینایان، ناجی و امداد و همچنین سگ ارتش تعلیم داد.

اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherdاطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

وزن و ارتفاع در سگ نژاد ژرمن :

وزن در نرها: (30-40) ک.گ ، در ماده ها: (30-40) ک.گ

ارتفاع در نرها: (60-65) س.م ، در ماده ها: (55-60) س.م

خلاصه ای از اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

سلامتی نژاد ژرمن :

مشکلات کپل (باسن) و آرنج در آنها شایع است بنابراین قبل خرید توله سگ از سلامت والدین نسبت به این بیماری اطمینان حاصل نمایید. بیماریهای خونی، مشکلات هضم غذا، صرع، اگزما و کوتاه ماندن اندام قابل ذکر می باشد.

برای زندگی در آپارتمان مناسب است به شرطی که به آن اجازه فعالیت بدنی روزانه داده شود. در داخل خانه آرام است اما یک حیاط بزرگ برای زندگیش مناسب خواهد بود. دارای طول عمر حدود 13 سال میباشد.

 

اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherdاطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

شرایط نگهداری نژاد ژرمن :

برای زندگی در آپارتمان مناسب است به شرطی که به آن اجازه فعالیت بدنی روزانه داده شود. در داخل خانه آرام است اما یک حیاط بزرگ برای زندگیش مناسب خواهد بود.
فعالیت و جست و خیز رادوست دارد. گاهی اوقات به تعلیم و آموزش علاقه نشان می دهد و از کشتی گرفتن و مبارزه لذت می برد.
ریزش مو در این نژاد خصوصاً در فصل ریزش مو زیاد می باشد. شانه کردن روزانه مناسب است. نباید آنها را زیاد استحمام کرد. شستشوی دو بار در سال کافی است تا از خشک شدن و از بین رفتن روغن طبیعی پوست جلوگیری شود.

اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd

 

متشکریم که همراه ایپتوال مرجع پت و حیوانات و مقاله اطلاعات سگ نژاد ژرمن شفرد German shepherd ؛ بودید.

خوشحال میشیم اگر این مقاله براتون مفید بود ما رو در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا